Apie Mane

Kadangi tinklalapį pavadinau “Biografijos“, matyt turėčiau pradėti nuo savosios autobiografijos. Nors ne, “turečiau“ – žodelis kiek pernelyg stiprus, pakeisiu jį į “noriu“:

Kadangi tinklalapį pavadinau “Biografijos“, noriu pradėti nuo savosios autobiografijos. Štai – šitaip žymiai geriau. Iš karto pasijutau tikresnis savo gyvenimo ir šio tinklaraščio šeimininkas. 🙂 Prisiimkime atsakomybę, mielieji – tuomet nebeliks ko kaltinti užklupus negandoms, beliks imti ir spręsti iškilusias problemas.

<Sugrįžimas nuo lankų prie pelų> Taip, mm, autobiografija. Mano vardas – Simona, esu 26-erių metų menotyros ir etnografijos specialistė. Laisvu nuo buitinių rūpesčių laiku, domiuosi kultūriniu mūsų ateities paveldu – taip, taip, gerai perskaitei: domiuosi ateitimi ne praeitimi.

Praktiškai mano domėjimosi sritis atrodo maždaug taip: remiuosi teorija, jog ateitis dažniausiai maištauja prieš praeitį. Tuomet išsitiriu asmenines ir globalias vertybes, kurios varo mūsų gyvenimus į priekį, ir projektuoju į ateitį galimas maišto formas prieš įprastinį status quo. Taip savo mintyse ir širdyje galiu mėgautis kūriniais, kurie dar nėra parašyti, ir dalyvauti diskurse, kuris dar nėra sukurtas.

Tiesa, šį tinklaraštį sukūriau kiek kitų motyvų vedama. Kadangi didžiąją dalį laiko tyrinėjų ateitį, jaučiausi praradusį dalelę ankstesnio ryšio su praeitimi. Būtent šiuo tikslu ketinu Jums nepernelyg impozantiškai pristatyti keletą žymių žmonių bio/mono-grafijų. 🙂

Pasistengsiu įmesti ir keletą juokelių šen bei ten – teksto paįvairinimui. Tikiuosi, Tu nieko prieš? 🙂


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s